| DavidAntonio a întrebat:

Astazi am dat o comanda la eMag prin easybox, cand mi-ar ajunge comanda?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Asta nu iti putem spune noi pentru ca exista 2 factori foarte importanti. 1. Este black friday la eMag deci vei astepta ceva timp pentru ca au fost extrem de multe comenzi si asa e in fiecare an. 2. Firma de curierat expediaza coletul de la eMag la tine, deci daca firma aia vrea sa ti l trimita intr o luna, intr o luna ti l trimite, intelegi ce vreau sa spun? Totul tine de firma de curierat. Poate sa vina chiar si urmatoarea zi sau chiar si urmatoarea saptamana. Daca esti norocos si ai pus comanda printre "primii" o sa ajunga saptamana care vine probabil, undeva luni, marti.

| DavidAntonio explică (pentru Sekim):

Am pus comanda dupa 1 sec ce s-a deschis site-ul

| Sekim a răspuns (pentru DavidAntonio):

Ma gandesc logic ca nu esti primul dar banuiesc ca iti va veni cu siguranta saptamana urmatoare.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La mine pe 27

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil saptamana viitoare. Scrie acolo la "urmareste comanda" cand ar trebui sa vina. Si mie imi zice ca ar trebui sa vina peste 2 saptamani, dar sigur este doar asa... din cauza zilei de azi. Dar o sa vina probabil saptamana viitoare.

Seara faina!

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Acum am dat eu comanda si vine pe 27 prin easy box, eu nu ma grabesc

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Fix asa si la mine. Tot pe 27 imi zice.

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce ai comandat?

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Niste RAM, niste SSD, maruntaie big grin

| DavidAntonio explică:

UPDATE: Comanda a ajuns pe 15 noiembrie.Foarte rapizi cei de la eMAG