| RealKing01 a întrebat:

Am cumparat 2 bidoane de 19 litri, am incercat sa bag pompa de apa electrica si am apasat pe butonul on dar nu trage apa deloc, ce pompa imi recomandati pentru bidon de 19 ltri? Care s -ar potrivi si ar merge bineinteles.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ce pompă ai, mai exact?

| RealKing01 explică (pentru mihai69):

Acum am inteles, am desfacut capacul pompei de apa si n-avea baterii, trebuie sa ii cumpar baterii ca sa mearga. Mersi de raspuns boss.

| mihai69 a răspuns (pentru RealKing01):

Ar trebui să meargă.
Dacă o pornești scoasă din bidon, merge? Dacă da, încearcă să tragi niște apă dintr-un vas deschis (oală, găleată etc.)
Dacă și așa merge, înseamnă că trebuie să faci cumva ca, atunci când o pui pe bidon, să te asiguri că poate intra aer, altfel nu va putea extrage decât câțiva stropi.

| mihai69 a răspuns (pentru RealKing01):

Bine că te-ai lămurit.