| Nutella123456789 a întrebat:

Am cumparat de pe ebay.uk un produs din Hong Kong.Au trecut 2 saptamani lucratoare am platit prin PayPal am vazut ca au luat si banii dar in cat timp ar trebui sa ajunga? Si cand vine, coletul v-a ajunge la posta?

3 răspunsuri:
| Nutella123456789 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.Chiar acum a ajuns coletul acasahappy.

| iLikeToHelp a răspuns:

Ar trebui sa ajunga in maxim 30 de zile lucratoare.Si da, coletul trebuie sa ajunga prin posta. Funda? happy

| DragosNr001 a răspuns:

Ouho! Pai, depinde! coletul, il primesti din Hong Kong sau din America?
Amandoua sunt cam de durata.In plus, Verifica la posta. Oricum, daca e adus cu trenul, ai terminat-o... Si eu am patit la fel. Mi-o zis ca s-a pierdut pe drum. O porcarie...