| Florin_Bogdan_1983 a întrebat:

Va salut, am o problema, orice sfat este binevenit. Este vorba de EBAY, am castigat un produs la licitatie, o mulineta de pescuit in valoare de 557 euro, am platit prin paypal iar cand am deschis coletul la posta am gasit...o farfurie de sticla. Intrebarea mea este: cum imi pot recupera banii?

Răspuns Câştigător
| Credor a răspuns:

Intra pe ebay cauta-l pe ala de la care l-ai luat si fa-i o reclamatie pentru ca asta este deja furt cum puii mei sa faca asa ceva?

2 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Scriele celor de la ebay

| Florin_Bogdan_1983 explică:

Uite asa simplu, deja am facut demersurile, se pare ca undeva pe drum s-a desfacut coletul si mi s-a furat ce comandasem...