| Ionelascundea a întrebat:

Am cumpărat un produs la mă KIK, produsul este mare și aș vrea să îl returnez dar eticheta e ruptă, pot să îl returnez cu bonul?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai 14 zile la dispoziție (să ai și factura/bon și produsul nedeteriorat)

| vodka020202020 a răspuns:

Da, în majoritatea cazurilor, dacă aveți bonul de cumpărături, ar trebui să puteți returna produsul. Cu toate acestea, este posibil să întâmpinați unele dificultăți din cauza etichetei rupte. Recomand să contactați direct magazinul KIK și să discutați cu ei despre situație, și varianta de mai jos că ai 14 zile la dispoziție dar să ai factura, și produsul să fie nedeteriorat.