| Laggosul73 a întrebat:

Ieri mi-am cumpărat o pereche de blugi de la Pull&Bear si nu am văzut că sunt de femei. Pot să returnez produsul? Nu i-am cumpărat de pe internet, si am păstrat bonul, garantia, si eticheta.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles ca poti

| Laggosul73 explică (pentru suntserios):

De fapt, nu mai am eticheta. Se mai poate?

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

De ce dai informatii aiurea? Daca au fost cumparati din magazin si daca a rupt eticheta nu mai poate returna produsul. Dreptul de returnare este numai la cumpararea online.
http://incont.stirileprotv.ro/......rodus.html
Vezi? Mai gresim uneori!

| suntserios a răspuns (pentru Salontanul):

Daca te uiti putin mai atent ai sa vezi ca treaba cu eticheta a fost spusa ulterior raspunsului meu.

Nu e cazul sa in revizuiesti toate raspunsurile acum ca ai dat tu gherele cu treaba cu pasaportul

| Salontanul a răspuns (pentru suntserios):

N-am revizuit nimic. Esti chior din nastere sau acum ai probleme? Oricum ai da-o daca ai cumparat dintr-un magazin fizic ( nu online) n-ai dreptul de returnare. Deci, gherla!