| redtrr1 a întrebat:

Am dat azi o comanda si mi s-a mentionat ca va ajunge in 24-48 h lucratoare. Problema e ca maine in jurul ore 10 am putina treaba si nu pot fi acasa, ce se intampla daca nu ridic comanda de la curier? Pot intarzia cu 2-3 ore livrarea sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| JustForFewSeconds a răspuns:

Te va suna curierul si ii vei explica ca nu esti acasa si daca poate reveni cand poti tu. Poate ai noroc sa nu vina in jurul orei 10. Daca nu, ii poti spune ca il iei de la sediu. Daca ti-e la îndemână.

3 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Pai eu cred ca te suna si tu zici cand poti macar asa ar fi normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut! Se păstrează în depozit aproximativ o săptămână, depinde de politica firmei.

Când te sună curierul, îl rogi să vină la o anumită oră, și cu asta basta.
Puteai să menționezi în comandă ora la care dorești să fie livrat produsul.winking

| Kajun a răspuns:

Daca ai facut azi comanda nu iti vine maine, poate marti sau miercuri