| nusezicemarlane a întrebat:

Am dat comanda Joi cu DPD de un articol vestimentar, vineri am primit mesaj cu AWB-ul si imi zice ca este "In tranzit" Sambata primesc sms cu" In data de 10.07 se va livra coletul", dar astazi nu am primit niciun sms cu ora livrarii. O fi ca nu au actualizat statusul AWB ului?

2 răspunsuri:
| SuNaM a răspuns:

Nu cred. In tranzit, insemna ca se muta de la cine ai cumparat tu la depozitul lor. Azi intra pe site si vezi ce zice AWB-ul.

| nusezicemarlane explică (pentru SuNaM):

M am uitat, tot asa, probabil maine, multumesc