| XxKAMELIAxX a întrebat:

Cum anulez o comanda de pe Sinsay?
Comanda a fost data vineri(dupa ora 17).Azi am primit mesaj(la 8:43) informandu=ma ca mi se va livra comanda in decursul orelor 9-17(azi).
Ce pot face?
(Stiu ca daca nu raspund la apelul curierului de 2 ori o sa trimita coletul inapoi dar daca vine la poarta atunci trebuie sa ies, motiv:mama).ce pot faaaace?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce poti faci? iei coletul, nu de aia ai facut comanda

| XxKAMELIAxX explică (pentru suntserios):

As fi putut, dar am rezolvat si am anulat comanda.Hmm..dar totusi, mersi pentru sfatul tau!?

| XxKAMELIAxX explică (pentru XxKAMELIAxX):

N.am pus semnele alea de intrebare..am pus un emoji, sorry

| Lola200228 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa îl trimiți înapoi. Simplu.
Dar cred ca totuși trebuie sa platesti transportul. Sau dacă ai primit in acel mesaj și un număr de telefon poți suna ca e numărul curierului și ii spui ca vrei sa anulezi comanda și nu mai bate atâta drum către tine.
Scrie mi după ce ai rezolvat.

| XxKAMELIAxX explică (pentru Lola200228):

Iti multumesc foaaaaarte mult! Am sunat curierul si mi-a spus cu amabilitate ca imi poate anula comanda?

| Lola200228 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Ma bucur ca ai reușit?

| XxKAMELIAxX explică (pentru Lola200228):

Scz pentru semnul de intrebare dar cred ca TPU s-a stricat..am pus un emoji rolling on the floor

| Lola200228 a răspuns (pentru XxKAMELIAxX):

Și eu am pus un emoji. Dar s-a pus semn de întrebare.

| XxKAMELIAxX explică (pentru Lola200228):

happy