| king5151 a întrebat:

Am primit ieri mesaj ca imi vor livra comanda cei de la Sameday si am vazut ca au un link acolo ca sa anulezi comanda sau sa o programezi pe alta data, eu am anulat-o, si astazi am primit iar mesaj ca imi vor livra coletul din nou? De ce?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu ai anulat-o. Ti-o lasa la easybox.
Poți ridica produsele din easybox la orice oră din zi și din noapte, în maximum 36 de ore de la momentul în care ești anunțat prin SMS, 72 de ore în cazul comenzilor livrate vineri sau 48 de ore pentru comenzile livrate sâmbătă. Excepție fac easybox-urile amplasate în centrele comerciale, al căror program coincide cu cel al centrului.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă nu au anulat-o.

| Anonimul151 a răspuns:

Poate ai apăsat din greseala pe reprogramează, în loc de anulează. Se mai întâmplă. Alta explicație nu știu...

| trophin a răspuns:

Nu ai anulat.