| maraaa62907 a întrebat:

Am dat o comandă pe shein pe 20 ian si inca este in tranzit, in cat timp ar trebui sa vina?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mie mi-au venit comenzi si dupa 3 luni.

| Violleta2022 a răspuns:

3-4 saptamani dureaza tranzitul, ca vine din China cu cel mai ieftin mijloc de transport.

suntserios
| suntserios a răspuns:

3-4 săpt cică

| Catrice a răspuns:

Am una din 22 decembrie care e în tranzit de pe 4 ianuarie deci laughing

| rumi36 a răspuns:

Mie mi-a venit in cam 13 zile asa, trebuie sa vina saptamana asta, de obicei nu se mai actualizeaza pagina de tracking intr-un anumit stagiu al comenzii