| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am dat o comanda pe Shein si este de 16 zile in tranzit, are 3 zile de cand scrie "E17 Delivery date shifted due to time constraint". A mai patit cineva asa? Ar fi trebui sa fie ajunsa deja.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce anume sa patim?
Asta-i doar un simplu mesaj, ca data de livrare a fost decalata din cauza timpului scurt.

Comezile de pe Shein sosesc in termen de 2-3 saptamani si cand sunt perioade aglomerate, data de livrare se decaleaza putand sa ajunga la destinatie in 3-4 saptamani.
Rabdare, ca va ajunge pana la mijlocul lui august!