| Drami a întrebat:

Recent am comandat de pe Facebook in privat un hanorac de >aici---https://www.facebook.com/clothingstorebacau/

Au spus ca am trimis coletul.Am asteptat o saptamana si i-am intrebat daca mai vine sau nu,si mi-au dat block. Oare de ce? Am oferit toate datele de contact, inclusiv nr de telefon, si nu am fost sunat de curier.Am incercat sa dau comanda de pe un alt cont si mi-au dat iar block.

A mai dat cineva comanda de aici?
As vrea numarul lor de telefon, sa ii contactez.Sau macar adresa de mail caci in pagina nu sunt precizate date de contact ci doar optiunea "privat".

Astept raspunsuri si ajutor:))

Funda!

1 răspuns:
| rebe200515 a răspuns:

Poate pentru ca ți-au tras teapa pe româneștelaughing așa fac cei de pe Facebook...sa nu mai faci niciodată greșeală asta!