| Monyyyyy a întrebat:

Am făcut o comanda pe eMAG și am plătit cu cardul, sper sa imi aducă coletul, adica lucrează nu?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da normal că vine laughing dacă nu vine... pnm, ai call center să te iei de ei laughing

| darrio2007 a răspuns:

Iti va veni coletul, stai fara grija.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce intrebare este asta, daca lucreaza?
Bineinteles ca lucreaza si va veni in urmatorele 2 saptamani.

| JicaContra a răspuns:

Am facut comanda, platita cu, cardul si mi-a venit in 2 zile lucratoare...

| Yurisa a răspuns:

Da, vine

| Alverto a răspuns:

Da, dar mai greu

| Ionut659 a răspuns:

Hai să îți explic, dacă tu comanzi de pe un site sau de la cineva ceva sau cumperi ai garanție, garanția este dată obligatorie, în termen de 30 de zile dacă nu îți aduce coletul poți cere banii înapoi, dacă primeste coletul îl poți trimite înapoi dacă are vreo defecțiune, nu există extra garanție, ea este un produs pe care îl poți cumpăra de oparte de la același vânzător. Dacă mai ai întrebări poți să îmi pui acum și mâine dimineață îți răspund. Nu uita, fii mereu sigur și safe pe internet. Pentru mai multe detalii despre colete, achiziții citești protecția clientului sau cum se nai numește.

| Motz_Andrei_1998 a răspuns:

Lucreaza dar comanda se va livra in 8 zile lucratoare de la data plasarii comenzii.Eu am achizitionat un HDD de laptop inainte de pasti si mi-a ajuns dupa pasti

| Monyyyyy explică (pentru Motz_Andrei_1998):

Zicea ca marti miercuri vine, măcar sa vina asta vreau