| DonMoldo a întrebat:

Am facut o comanda pe GardenWay. Acest site lucreaza si de sarbatatori, pe site imi scrie estimativ livrarea vine pe 03/01/2023 dar nu cred, sunt aproape 2 saptamani, poate a mai comandat cineva de la ei si stiti mai bine.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu lucreaza nimeni de sarbatori, nici national si nici international, asta este arhistiut e toata lumea.
Timpul estimat este doar estimat, dar tinand cont de sarbatorile de iarna si de an nou, categoric va mai dura inca 1-2 saptamani, pana va ajunge pachetul in tara.