| GeorgyPingu12 a întrebat:

Am facut o comanda pe Orange. ro, am comandat un telefon LG si l-am luat pe prelungire contract. si am primit un sms de la Orange care zice ca voi primi comanda in maximum 5 zile. As vrea sa stiu mai exact. Cam in cat timp v-au ajuns voua comenzile daca ati facut si voi la Orange? funda + vot :*

5 răspunsuri:
| MariusF23 a răspuns:

LG A200? laughing

| DeejayAndr3y a răspuns:

Si-a luat LG 1400rolling on the floorrolling on the floor

| GeorgyPingu12 explică (pentru DeejayAndr3y):

Mi-am luat LG optimus black oh go on oameni ca voi nu au alta treaba decat sa rada de altii pe care nici nu ii cunoscoh go on atata prostie in tara asta nu am vazt smr oh go on. poate mai intai te uiti la tine sa fi perfect si apoi com la altii oh go on

| mabell23 a răspuns:

In 4-5 zile depinde de posta sau de curier!

| LorennaDragos a răspuns:

Buna, eu mi-am cumparat Nokia E5 acum 2 luni de la Orange cu prelungire, am facut comanda sambata si luni dimineata in jurul orei 10 am primit coletul prin Fan Courier. Acum vreau sa prelungesc un alt abonament si sa imi iau un HTC Cha Cha...happy deci comanda va ajunge in 2 zile, cei de la Orange sunt foarte exacti si rapizihappy deoarece lucreaza cu un curierat rapid. Indiferent cand ajunge il vei primi fara nici o lovitura, sigilat. Sa il folosesti sanatoasa! e un telefon super! Apropo, cat ai dat pe elwinking sper ca nu te superi ca intrebwinking