| marinageorgiana14 a întrebat:

Am dat comanda de o pereche de blugi de la H&M. Stiu ca ei colaboreaza cu Cargus pentru a livra comenzile. Astazi este a patra zi de cand am dat comanda. Joi seara pe la 2:15 mi-au dat mesaj cum ca comanda a fost expediata. Dar nici azi nu a ajuns iar pe site-ul lor scrie in termen de 2-4 zile lucratoare. Iar pe site-ul de la Cargus scrie ca livreaza si sambata intre orele 9-15 dar nici acum nu am primit mesaj pe telefon cum ca comanda imi va ajunge astazi acasa.
A mai patit cineva asa? In cam cat timp v-a ajuns voua comanda? Idk, am auzit ca Cargus lucreaza cam prost. :/

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cargus face livrări sâmbăta numai dacă se plătește alt tarif și se specifică asta clar pe formularul de expediție. Mă tem că cei de la H&M nu au făcut asta, așa că vei primi cel mai probabil marfa cam luni.