| suntcuriossastii a întrebat:

Am ff multe haine pe care nu le mai port. In stare ff buna. Ma întreb daca le voi duce la un SH le accepta si eu sa ma aleg cu ceva bani de pe urma lor? Voi ce ziceti? Daca nu, ce alte metode de a vinde haine si de a ma alege cu ceva mai știți?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Le pui pe olx sau tot felul de grupuri de vanzari pe Facebook

| sierra1 a răspuns:

Du-te la piață (obor sau cum s-o numi pe la tine) pune-le pe masă la un preț buuuun și vezi ce iese

| Andreeush a răspuns:

Le poti vinde online sau le poti dona la vreun centru de plasament unde ar avea nevoie de hainute.

| iamprettybored a răspuns:

Dacă tu nu mai ai nevoie de ele, de ce nu le donezi? De ce nu le dai cuiva care nu are bani să isi cumpere haine? E iarnă. Sunt atât de mulţi oameni care stau în frig și nu îşi permit să-și cumpere o haină care să le ţină de cald, fiindcă nu au bani...
Noi, dacă suntem mai binecuvântaţi decât alţii, trebuie să dăm din ce avem și celor care sunt mai puţin norocoşi. Și noi ne-am dori să fie alţii darnici cu noi, dacă vom avea vreodată nevoie.
Când plecam din lumea asta, oricum nu luăm nimic cu noi. Și fericirea de a fi făcut un bine cuiva are mult mai multă valoare decât banii pe care i-ai primi pe haine.

| david9805239852898925 a răspuns:

Nu ți le va accepta, dacă vrei sa le vinzi neapărat, poți sa le vinzi pe unele site uri de pe telefon sau calculator. Dacă nu vrei sa le vinzi pe net, dai le unui om nevoiaș sau ceva. Dacă te am ajutat, da mi te rog funda!

| XxXPussyKiller69intelectXxX a răspuns:

Le poti pune pe OLX, sigur le cumpara cineva, funda pls happy