| MidnightSun a întrebat:

Am un geamantan plin cu haine foarte frumoase si in stare buna care nu le mai port. Unde le-as putea vinde? Pe okazii.ro nu pot pune poze cu toate, nu imi permit.straight face

6 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Pe hi5;)
Uite niste exemple:http://vand-haine-turda.hi5.com
PS:Daca iti faci, lasa-mi link si mie, poate cumpar ceva:*

| emy a răspuns:

Nu stiu unde ai putea sa le vinzi, dar daca le-ai dona unei familii necajite? Ce zici? Nu te-ai simti mai bine, nu ai fi mai linistit/a, mai impacat/a sufleteste daca ai ajuta neconditionat niste oameni necajiti care au nevoie de ajutor, decat sa castigi bani?happy Zic si eu asa, tu faci ce consideri, bineinteles.kiss

| costin1306 a răspuns:

Le poti dona aici! www.cerseste.ro

| MidnightSun explică:

Sunt haine pentru copii, 11-13 ani. Sicer le-as dona dar am mare nevoie de bani. Acum am vorbit la un SH si am sa duc un kg pe luna, iar in functie de cum se vand, imi dau banii. Mai mult nu primesc pentru ca au nevoie de clienti si profit... Multumesc mult oricum!>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le donezi unor case de copii, unui azil, poti sa le duci la un second hand, poti sa le vinzi pe net, sau poti sa le pui pe ocazii.ro

| Ameliedream a răspuns:

Daca sunt preturi accesibile ma intereseaza si pe mine