| strawberryy a întrebat:

Voi ce ziceti sa aleg bani sau fericirea? voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| zuzatevrajeste a răspuns:

Fericirea happy ce rost au bani fara fericire :*:*

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câte un pic din fiecare, se completează.
Pa, pa.

| Đϋffγ a răspuns:

Fericireaaa love strucklove struck

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Fericirea...

| Lavinutzz a răspuns:

Eu una as alege fericirea. e mai importanta decat orice
gandeste-te alegi bani da? banii azi sunt maine nu mai sunt si tu ce o sa faci? o sa-l schimbi ca pe sosete? nu draguta fericirea este cea mai importanata fericirea este cireasa de pe tort :X

| Năpârlici a răspuns:

Fericirealove struck

| 6111992 a răspuns:

Buna eu zic fericirea pentru ca daca esti fericit si sanatos bani ai faci dar la ce folos ai banii daca nu esti fericit?

| lenutza001 a răspuns:

Fericirea pentru ca de bani poti face rost impreuna cu persoana iubita! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu banii e relativa degeaba spui ca banii aduc fericirea daca esti un lenes si nu faci nimic si doar astepti / fericirea ajuta la strangerea banilor si mentirea lor intr-un mediu pozitiv / deci fericirea conteaza ca banii vin pe parcurs daca esti strangator si harnic/a bafta

| Dinu_Desculţ_1959 a răspuns:

Este simplu să fi fericit. Dar este foarte greu să fi simplu!

| Florrika a răspuns:

Fericirea...atat tipm cat esti fericit nu mai conteaza banii:X

| BaIaTuRaU a răspuns:

Eu zic sa alegi fericirea.