| medenisa a întrebat:

Am foarte multe haine de firma si de o buna calitate mai ales cele de copii vand urgent cine are nevoie va rog scrieti-mi sunt preturi foarte mici si o gramada de haine

4 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Posteaza pe okazii, cu poze si preturi, acolo se vand haine.

| medenisa explică (pentru Irena97):

Stiu am facut dar nu m-a contactat nimeni si hainele sunt foarte frumoase

| Irena97 a răspuns (pentru medenisa):

O sa-ti stearga de aici intrebarea....tot acolo trebuie sa incerci

| Tutan_Alina_1982 a răspuns:

Încearcă www.vandhainelemele.ro. Este o platforma online GRATUITĂ de anunturi dedicată hainelor din propria garderoba. E foarte ușor de utilizat. Are secțiune si de copii