| trance04 a întrebat:

Am fost de curand in Bulgaria si am vazut intr-un magazin un tricou pe care avea imprimat sigla de la National Geografic dar in mod funny adica National pornografic, foarte tare. Doresc sa stiu daca l-a vazut cineva si pe la noi, el arata asa http://www.amazon.com/......B008LWMQE2

3 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Comanda-l direct de pe site-ul asta ( amazon ), dc sa te chinui atata?

| trance04 explică (pentru LoLiPoP101):

Nu am incredere, am pus aceasta intrebare sperand ca l-a vazut cineva prin Bucuresti

| ioanaAn a răspuns:

Cel mai bine il comanzi de acolo!