| Copiliţă a întrebat:

- Am înțeles ca albastru de metil găsesc la farmacie, îmi puteți spune exact prețul? Din câte am înțeles mai sunt câteva culori, îmi puteți spune numele?

Răspuns Câştigător
| jessy23 a răspuns:

violet de gentiana 3 lei
albastru de metil 4 lei

| Copiliţă explică (pentru jessy23):

- Doar culorile astea sunt?

| vangaelis a răspuns (pentru Copiliţă):

Pai vrei albastru de metil roz? happy ce intrebare mai ai si dumneata.
Bineinteles ca doar albastru si eventual cateva nuante de albastru sau violet se gasesc. Ghici de ce? happy

| jessy23 a răspuns (pentru Copiliţă):

Din cate stiu eu da

| Copiliţă explică (pentru vangaelis):

- Din cate am inteles de la cateva prietene, sunt mai multe. Am inteles ca ar fi si un verde, dar nu stiu numele.

| Copiliţă explică (pentru vangaelis):

- "Albastru de metil roz ", genial! Il cheama Fucsina. Deci exista doar ca nu-i labastru de metil roz.

6 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Este aproximativ 3-4 ron.