| Pater a întrebat:

Am labele picioarelor un pic mai late. Ce fel de pantofi ar trebui sa folosesc ca sa nu scot in evidenta defectul? Multumeschappy

5 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si incerc sa evit pe cat se poate balerinii eleganti, port sandale gladiator si ma avantajeaza, tenisi, balerini tip tenisi

| PetreConstanta a răspuns:

Sa te simti tu bine Ce conteaza daca ai un defect Cine te place te place si asa

| Pater explică:

Am zis.UN PIC mai late happy.si ma refeream doar la modele de pantofi(nu balerini, nu adidasi).@mata22.sigur se scrie onanis.pentru ca am dat un search si nu am gasit nimic cu numele asta.thinking

| mata22 a răspuns:

Pantofii marca "Onanis" am auzit ca unt buni pentru defactul asta, gasesti in unirri la haus of art. bafta!

| thekillerboyka a răspuns:

Nuti trebuie papuci oh go on am eu un fierastrau sau o coasa daca vrei mai repede... happy