| Brunette67 a întrebat:

Heii! Am o problemută. puppy dog eyes. Am 13 ani si 1, 65 inaltime. Problema e că labele picioarelor ( sper că ma exprim bine )
sunt destul de late si trebuie să port 38-39. Sunt modalitati prin care le pot micsora putin? Multumesc anticipat puppy dog eyes Funda :*

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca stiu, atata timp cat aduc niste explicatii. Spre deosebire de altii... Daca as fi in locul tau la cat de credibil si la cata valoare informationala are raspunsul, nici nu m-as obosi sa ridic degetul.

5 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Probabil cand o sa mai cresti o sa se proportioneze cu inaltimea corpului.

| Eugeniusu a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Tu stii ce tastezi? laughing))) LOL

| Brunette67 explică (pentru Eugeniusu):

Tu stii cat de batut/ă in cap esti?batting eyelashes Dacă nu iti convine ceva tine pentru tine că nu impresionezi pe nimeni facand pe interesantul/interesantawinking Mai intai uita-te la tine si apoi comenteaza la ce intreb eu. Bye!winking

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Eugeniusu):

Cred ca stiu, atata timp cat aduc niste explicatii. Spre deosebire de altii... Daca as fi in locul tau la cat de credibil si la cata valoare informationala are raspunsul, nici nu m-as obosi sa ridic degetul.

| KateMiddleton a răspuns:

Nu,nu-ti fa griji, acum majoritatea femeilor au marimi mari la picior, eu am 12 si am 38-39, dar am o fata in clasa(are 12 ani si poarta 40-41)N-are nici o importanta marimea picioarului, multe companii produc modele foarte frumoase de incaltaminte de marimi mari.
P.S. Piciorul nu iti va mai creste.
Bafta! Funda?

| lanadelsex a răspuns:

Taie-le, doamne.