| m4n1ak a întrebat:

Am mainboard ALive cu cipset de nvidia si procesor AMD si vreau sa imi cumpar o placa video.In shop am vazut 2 feluri :ASUS nVidia si AMD Radeon, intrebarea mea este urmatoarea: Daca iau ASUS, merge? Adica are ceva deaface daca e placa video ASUS cu procesor AMD? Sau merge numai placa video AMD cu procesor AMD? Informatile in + sunt binevenite.Multumesc!

1 răspuns:
| Gabriel892 a răspuns:

Poti sa iei orice placa video doar asigurate ca isi merita banii si este corespunzatoare pentru slot (agp, pci-e)