| BogdanKunn a întrebat:

Am nevoie de ajutor, am cumparat 2 bonuri de paysafe in valoare de 125 de lei pentru a le folosi pe google play. Dar nu merge sa le folosesc in google play, cum as putea sa ii bag in google play? Va rog ajutați-mă.

12 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Poti plati si prin factura la abonament/cartela daca nu ma-nsel.

| BogdanKunn explică (pentru LPCTSTR):

Stiu da vreau in bani mei sa nu vina pe factura sa plateasca bani
1 si 2 deja am dat bani si nu pot folosi

| BogdanKunn explică (pentru LPCTSTR):

Stiu da vreau in bani mei sa nu vina pe factura sa plateasca bani
1 si 2 deja am dat bani si nu pot folosit

| Andrei200202 a răspuns:

De cand exista paysafe de 125 lei?

| Luca77777777 a răspuns:

Salut, in primul rând trebuie sa îți descarci un vpn și sa te conectezi la o alta țara decât România recomandat Polonia in al doilea rând drenuri sa îți creezi un cont nou de google play cu vpn activat după care intri pe google play cu acel cont și mergi la metoda de plata și acolo va apărea opțiunea plătește prin paysafe după care introduci codul și cumperi ce app sau joc vrei.

| BogdanKunn explică (pentru Luca77777777):

Ai discord ceva sa vorbim acolo? te rog?

| BogdanKunn explică (pentru Luca77777777):

Am luat o aplicație si schimbam gen locația am încercat multe țări si polonia dar nu au avut paysafe au avut doar paypal

| Luca77777777 a răspuns (pentru BogdanKunn):

Încearcă sa descarci ProtonVpn https://www.google.com/......ps?/search mi-a mers și cu TunnelBear VPN conectat la Irlanda.

| Luca77777777 a răspuns (pentru BogdanKunn):

Salut,dacă mai ai paysafecard și vrei să-l bagi in google play mergi pe google și caută BN-K o să-ți pas și linkul mai jos, după care îți faci cont acolo și pe acel site poți să-ți cumperi gift card google play cu paysafecard și ii convertești direct îți va da codul și îl introduci pe google play cred ca la valorificați.

Link-ul:https://bn-k.com/
Discord:tk4535457r#9030

| Lol12 a răspuns:

Pai sincer nu sunt experta dar din câte știu pe google play merge doar cu google play gift card, așa ca cu acei bani poți sa cumperi un google play gift card și așa vei putea plăti happy

| BogdanKunn explică (pentru Lol12):

Dami link pls de la un site care vinde si accepta coduri nu găsesc