| neluion69 a întrebat:

Am o mare problema! acu 2 sapt am comandat de pe un site de tehnica medicala un produs si am confirmat tot inclusiv adresa si modul de plata dar din pacate nu a sosit coletul.am vrut sa verific site-ul respectiv dar nu am mai avut pagina la 'marcaje'.cum pot face sa vad care este site-ul sau sa gasesc comanda respectiva? o zi buna va doresc!

Răspuns Câştigător
| cristy1993 a răspuns:

Pai daca ai uitat site-ul iti recomand sa cauti la Istoric "History" si selectezi de acolo data la care ai facut comanda si gasesti sigur!

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai sa inteleg ca ai facut si plata? Ai facut-o cu un card bancar, mergi la banca si vezi catre ce firma s-a facut plata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate te au țepuit.