| lili24 a întrebat:

Am primit azi cecul de la google aproape $500, ce ziceti sa imi cumpar de ei?

Răspuns Câştigător
| andrei123 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi ca sa iti cumperi de $500? Poti sa- ti cumperi multe lucruri dar mai bine ti ai lua ceea ce ti-ar trebui urgent. Ai putea sa-ti pui si o suma din acesti bani la pusculita si sa ii folosesti atunci cand e o urgenta si nu mai ai nici un banut! Dupa parerea mea ai putea sa-ti iei cateva haine pentru ca toamna va veni in cel mai scurt timp, poti sa dai de carnetul de soferi daca nu deja il ai sau multe alte lucruri! cel mai bine e sa faci ceva cu banii ce iti este de folos!

17 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Unde ziceai ca iai pus?big grin.

| Sabwy a răspuns:

Dar ce ai facut sa primesti 500$?

| andrei123 a răspuns:

Sper ca te-a ajutat raspunsul si ca acum vei stii ce sa faci cu banii primiti! Mersi si pentru ca ai considerat ca acel raspuns te-a ajutat cel mai mult!

| annda a răspuns:

Nu se cunoaste ca esti fata big grin

| Raul a răspuns:

Ai putea sa ii da cuiva care sa te invete sa nu te mai lauzi ca ai primit bani ca daca incep sa zic ce am eu...nu iti mai vine sa te lauzi dar asa preventiv:un magazin cu haine de dama in Gaalati vis-s-vis de reno si un coafor Jador s.r.l la aurii (undeva in galati) 3 apartamente, un televizor samsung care a apru doar in germaina ma rog si in rom dar e mai mic, un calculator atat de bun incat nu ma plictisesc sa-ti spun ce poate face, un mp3 samsung ypk3, si daca mai vrei laughing)laughingsa stii ca ne putem concura cine e mai cu motlaughing

| Marya_1984 a răspuns:

Oke. 500 de $. Omgggggggggggggggggggg day dreaming

ah :X

te urasc laughing

bestial love struck

pai. haine, bijuterii, parfumuri, machiaje love struck

laughing

dar. dc ti-a dat google 500 de $?big grin

vreau si eulaughing

sa-mi zici si mie printr-un mesaj cum ai facut sa primesti de la google 500 de $ laughing big grin

| r8driver a răspuns:

Ceai spune sa-i cheltuim amandoi, eu stiu cum ca eu cheltui aproape an fiecare zi 300$.

| scootsie a răspuns:

Nu ma-nnebuni! Dar ce ai facut pentru ei, ca sa pot sa-ti sugerez pe ce sa-i cheltuiesti?

| papushikroz a răspuns:

Dar ce ai facut ca sa primesti cecul in valoare de 500$?

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu zic sa mi dau mie love struck:X

glumeamlaughing Cumparati ceva ce iti trebuie urgent sau vrei de mult si n-ai avut bani... iar restul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un netbook! Un telefon, un iPod Touch, sau fă-l cado' (eventual mie)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica cecul de la google?straight face Nu ma lamuresti si pe mine te rog, printr`un messaj privat sau ceva? Te rog...big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| GreenSky a răspuns:

Daca ne zici si noua cu ce ocazie ti-a daruit google $500?

| Helene a răspuns:

Pai e bine. dar platesti inapoi nu?

| phidas a răspuns:

Ai blog? Daca da, atunci ce adresa ai?

| adelina_6423 a răspuns:

Un singur cuvant: H. A. I. N. E.