| Vov4ik a întrebat:

RO! Am pus odata aceasta intrebare dar am primit putine raspunsuri si o mai pun odata! Sunt baiat si vreau peste o saptamana sa-mi cumpar telefonul nokia X6 16 gb. El este de doua tipuri de culori 1)white on blue(albastru cu alb) / 2)red on black(rosu cu negru). Uitativa va rog pe google la poze si ziceti-mi care sa mi-l cumpar. Eu asa dori albastru cu alb dar nu stiu daca merge pentru un baiat. Astept raspunsurile voastre. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| frumusica80 a răspuns:

Tp://www.amazon.de/Nokia-16GB-Smartphone-Karten-black/dp/B0036WTN5M aici cred cai cel mai potrivit ala cu rosu si negru.pa

1 răspuns:
| lavy_2064 a răspuns:

Si eu tot rosu` cu negru cred ca e mai fain pentru baietibig grin