| Adyyyyy a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Daca am băgat banii in tik tok pentru a cumpăra monede as putea sa dau rambursare să îmi iau banii înapoi?
Ajutați-mă va rog?
Monedele nu le mai amsad

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca se joaca nimeni cu tine de-a ia moneda, da moneda.
Sa-ti fie de bine daca nu mai ai monedele ca banii oricum nu ti-i mai recuperezi de la tik tok

| Hammurabi a răspuns:

Îți poți lua banii înapoi numai dacă dai înapoi ce ai cumpărat. Logic, nu?

| aditimus a răspuns:

Daca nu ai monedele cum sa dai rambursare...e logic ca nu mai ai cum

Răspuns utilizator avertizat
| king5151 a răspuns:

Ce intrebare... mai ganditi-le înainte sa le puneti