| adrianpetrican a întrebat:

Am comis o inselaciune de 300$ acum 4 ani si doua luni am luat niste monede digitale. Apoi m-am angajat si am bagat o parte din salariu tot in monede digitale! Intrebarea este, daca voi fi condamnat mi se confisca si monedele digitale pe care le-am luat cu banii din salariu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci acum 4 ani ai facut o inselaciune de 300$
Pe 13 ianuarie 2018 alta inselaciune
Pe 31 dec 2017 alta inselaciune
Pe 30 decembrie teapa de 4$ unuia pe ebay
Pe 28 decembrie furai 100$ din banci
in 2014 mai multe inselaciuni
in 2015 alte inselaciuni cu bitcoin

ori esti un troll ieftin ori un hot extrem de prost.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Autodenuntul face diferenta in acest caz, daca ti-ai folosit numele rela aici esti pe cale sa ajungi la inchisoare laughing

| JackR a răspuns:

Ah, tu esti ala care a "furat" un Big Mac! Credeam ca te-au arestat deja!

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru JackR):

Costă mai mult punerea în urmarie, procesul, drumurile de la secție la judecătorie, etc decat prejudiciul făcut de nea interlopu' asta laughing.

| AdrianLvs a răspuns:

Dude,tu chiar iti doresti asa mult sa ajungi pe post de fetita la beci? Desi probabil esti un copilas care incearca sa faca troll.