| corneliusm a întrebat:

de unde pot sa iau penare sau ghiozdan? Ca sunt in 11-a si vreau sa schimb ce era vechi si sa-mi iau ceva nou.

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ghiozdane si penare poti gasi in magazinele IPB, daca exista la tine in oras. Daca nu, atunci incearca in librarii.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

La toate librariile gasesti!

| darrio2007 a răspuns:

Esti in a 11 a si nu stii de unde se pot cumpara asemenea obiecte? Pun pariu ca prezervative stii de unde să iei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o librărie, supermarket...

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns (pentru corneliusm):

Nu pun la suflet dar stau si ma gandesc daca nu cumva te-ai nascut ieri. Pentru ca nu stii unde se gasesc asemenea obiecte.