| 2spatariu8 a întrebat:

Am si eu o întrebare....mai este cineva de aici care si-a comandat cumva un colet prin serviciul Sf eParcel? Daca da as vrea sa stiu cum vine coletul, daca vine la usa sau la posta 1 si 2 daca cumva nu ma gaseste acasa cat va sta produsul pana va merge inapoi la seller si de unde il pot lua cand ajung acasa?

Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Drsss a răspuns:

Normal e ca te suna inainte sa ajunga la tine acasa, daca in caz nu raspunzi la telefon se intoarce la firma si vine in alta zi. Bafta!