| ThomasMartin a întrebat:

Am si eu o intrebare si am nevoie de ajutor vreau sa-mi iau un HTC 8x blue si l-am gasit ieftin la sigmanet la 12 milioane. Intreabrea este a mai cumparat cineva de la ei? este sigur? original?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ba da se poate sa-l ridici si direct de la ei.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da e sigur siteul! E original la sigmanet e 1254 lei telefonul + transportul 18 lei.Asta e pretul lui. Alt site de pe care poti cumpara telefonul cu livrare gratuita in Bucuresti este http://www.avstore.ro/telefoane-mobile/htc-windows-phone-8x-blue/
Bafta!

| ThomasMartin explică (pentru neluL):

Pai nu se poate si sa-l ridic de la sigmanet?

| neluL a răspuns (pentru ThomasMartin):

Ba da se poate sa-l ridici si direct de la ei.