| TheDarkQeen13 a întrebat:

Am vazut pe disney channel o reclama, ca a aparut niste reviste cu violetta, chiar asa este, se gasesc la chiosc?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc, am vazut si eu!

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da, si soramea a cumparat, sunt doua reviste mi se pare ca una 19 lei si una 29 happy prima e revista, a doua jurnal

| Erica33 a răspuns:

Da se gasesc stiu pentru ca si sora mea cumpara

| inmedio1 a răspuns:

Buna Adina

In magazinele Inmedio poti gasi 3 reviste si un album cu cartonase colectibile dedicate Violettei :)
Le poti gasi pe toate aici: http://inmedio.ro/? categ=21&s=violetta&cat=0

De asemenea, poti urmari blogul nostru pentru a afla cand apar noile editii ale lor: http://inmedio.ro/blog/
In cazul in care nu le gasesti, ne poti scrie pe pagina noastra de Facebook si vom incerca sa te ajutam

| AndyAndreutza a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Ilincadeea a răspuns:

Da. Eu zic sa intrebi la chiosc, daca te referi la acele reviste lunare atunci si eu am. big grin

| XxLoVeLovE a răspuns:

Da, asa am inteles. Iti sugerez sa intrebi la chiosc! Sper ca te-am ajutat!