| Andrei14k62 a întrebat:

Salut! Am o întrebare pentru cine are cartelă la Vodafone și folosește și aplicația "MyVodafone". Este o opțiune în care dacă încarci lunar nr de telefon poți primi banii înapoi. Adică primesc un voucher de 50€, este chiar real sau este fake. Mi-ar placea sa știu dacă cineva chiar a folosit vreo data aceasta opțiune. Mulțumesc! laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica primesti CREDIT pe telefon, nu primesti nici un ban inapoi!

| Andrei14k62 explică (pentru Violleta2022):

Am să încerc să văd dacă primesc credit, chiar ar fi mai bine decât banii înapoi. Mulțumesc de răspuns!

| VoidEternal a răspuns:

Primești înapoi un procent din cât încarci "până la 50 euro" pe care îi poți folosi doar in magazinul lor ca să plătești până la 20% sau ceva de genul, dintr-un produs. Deci vrajeala maxima. Prea multe condiții ca să fie un beneficiu real.

| Andrei14k62 explică (pentru VoidEternal):

Mă gândeam eu să fie real. Era prea frumos, mersi de răspuns

Răspuns utilizator avertizat