| EzioAuditoreDaFirenze a întrebat:

Amazon trimite si in Romania?

5 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Da, poti comanda in Romania de pe Amazon.
Am auzit ca unii au probleme cu serviciile postale, eu am comandat de nenumarate ori si totul a fost O.K.

| ImiUrascViata a răspuns:

Banuiesc ca da tongue. Daca nu ma insel un prieten de al meu a cumparat de acolo dar trebuia sa plateasca si o taxa de transport. Uite-te daca nu e vreo optiune de genu dar cred ca o sa coste ceva sa-l trasporti acum nu stiu cat 20 $ cred xD.

| Samoila_Alexandra_1989 a răspuns:

Si eu am incercat sa imi comand de acolo si nu am reusit.intr-adevar, am renuntat repedelaughing insa mi-a spus un prieten ca se poate.

| Pch_Cristian_1999 a răspuns:

Cred

| Pch_Cristian_1999 a răspuns:

Creddd