| dudeman13 a întrebat:

Magazinul amazon, trimite produsele si in Romania?

7 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Din cate stiu eu amazon.com nu mai trimite produse in Romania pentru ca si-au luat multe tepe. Este posibil sa ma insel.

In schimb amazon.co.uk (este varianta aceluiasi magazin, insa din Anglia) trimite produse in tara.

Gasesti aceleasi lucrui, doar ca preturile sunt in lire. Asa ca iti poti face un cont acolo si poti comanda linistit ca iti vor veni.

Pa.

| BiuL a răspuns:

Sunt mai multe magazine pe siteul Amazon, unele trimit si in Romania unele nu, iar la unele transportul e gratuit, la altele il platesti tu, depinde, scrie la fiecare vanzator in parte si daca trimite in ro.

| mafialuialinus a răspuns:

Eu stiu ca trimite produse in Romania

| Iulian03 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da trimite, dar transport este foarte costisitor!

| Bocanila a răspuns:

Da magazinul amazon trimite produse si in Romania. Chiar acum 2 saptamani am primit un voucher de la ei happy

| AlexAtanasiu a răspuns:

Da