| Dexter_8386 a întrebat:

Anul acesta, de craciun in clasa ne dam cadouri unul altuia. Si eu trebuie sa-i dau unei fete. Daca aveti idei bune dau fundita happy

Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

1. Daca e EMO poti sa ii iei un tricou lung, larg si negru, cu chestii imprimate pe el
2 Daca e o fata mai finuta, mai delicata poti sa ii iei un parfum (nu foarte scump) sau o bratara de argint.
3. Daca e fitoasa si are o graoza de bani iai un pixlaughing...glumesc. Poti sa ii iei un jurnal cu puf roz si parfumat. Sti ca astea fitoase iubesc puful si rozul.
Sper ca te-am ajutat.Bafta oricum!winking

2 răspunsuri:
| NothingImportant200 a răspuns:

Ms de funda>big grin

| Babbe a răspuns:

Depinde, incearca sa iei ceva care sa poarte sa ii aduca aminte de tine, un inel o bratsara, sau un ursulet thinking, uitete atent la ea si o sa iti dai seama ce ii place. noroc :*