| rezervatro a întrebat:

Avem de facut de Craciun, la scoala cadouri unul altuia. Eu trebuie sa-i dau unei fete (clasa a10-a) si nu stiu ce i-as putea cumpara. Ma puteti ajuta? Va rog...

Răspuns Câştigător
| Cynthia13 a răspuns:

Noi fetele laughing) cam dificile, nu?
Poti sa-i iei o carte(ceva interesant, nu romanul Ion), un pandantiv dragut, un parfum.
Intereseaza-te de lucrurile care-i plac.O alta idee ar fi un cadou personalizat(o cana/tricou/etc. personalizata).
Si eu sunt clasa a 10-a si primesc cadou tot de la un baiat.Sincer,orice mi-ar lua, mi-ar placea.Gestul conteza.
Sper ca te-am ajutat!happy

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Un ursulet mai mare de plus. Haine nu -i poti cumpara pentru ca nu-i stii gusturile/marimea.
Un lantisor finut.
*-*

| DAC a răspuns:

Auu doamne, si eu ma confrunt cu problema asta in fiecare an laughing
Eu anul trecut am primit de la un baiat niste cercei micuti de argint, o bratarica de argint si un ursulet micut cu specific de Craciun.
Bine... nu trebuie sa te intinzi chiar atat; sunt unii disperati sa primeasca, dar eu m-as bucura pentru orice, conteaza ca te-ai straduit. Treaba cu gestul... nu stiu daca gestul conteaza in situatia asta, caci pana la urma, esti nevoit sa iei un cadou, daca faceti chestia asta la scoala.
Eu as opta pentru niste lucruri micute... niste cercelasi, fetele iubesc cerceii. Cum ti-am mai spus, o bratarica, o esearfa, un fular, un ursulet. Incearca sa iei si o felicitare.
Mult noroc!

| Eeu a răspuns:

O pereche de cercei, o bratara, o jucarioara de plus, un accesoriu hen o esarfa, poseta, o bluzita... Cred ca ar fi dragut sa ii oferi un ursulet sau un motanel de plus si un trandafir. Dar cum spune si Cynthia13..gestul conteaza!

| oOSaritaOo a răspuns:

Cumpărăi un ornament de crăciun, de pus prin casă...

| CrazyPittica a răspuns:

O esarfa,o husa de telefon,un ceas,niste cercei,o bratara, o cutie pentru bijuterii, ceva personalizat, un parfum, o cana personalizata!

| brandsfashion a răspuns:

Ce i-as lua eu sa fiu in locul tau: daca gusta cadourile haioase poti incerca ceva de genul o caciulita de craciunita care canta sau o rochita de Craciunita haioasa cu care sa se imbrace in ziua de Craciun, acum depinde si cati bani ai pentru asta. Uite, aici poti cauta si dupa buget:
http://cadouri-de-craciun.net/......n-haioase/
ser sa te ajute!
Craciun fericit!

| catalinnaelena a răspuns:

Ii poti da o esarfa, dintr-aia cum se poarta acum...
sau o pereche de cercei, un ursulet de plus, accesoriu pentru telefon, o agenda (mai ales ca e sfarsit de an tongue)