| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva de vanzare un nokia n70.il vinde f ieftin. spune ca are probleme cu softulsi ca se blocheaza uneori atunci cand il aprinde.se poate repara? ce parere aveti de acest telefon? mersi

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca e doar problema de soft, se poate rescrie. Mergi cu el inainte de a-l cumpara la un service gsm si vezi cam cat te costa si daca merita. Eu am N73 si e cam "puturos". Se misca greu.

9 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

E posibil dar nu miza pe prezumtii si nu da banii pe el pana nu esti sigur ca-l vei putea folosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El spune ca se blocheaza cand il porneste,,, ar putea fi de la soft nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am de vanzare un n70 perfecta stare cablu de date, casti, incarcator, incarcator card original merge foarte bine adus din spania este decodat merge foarte bine pret 3mil si jumatate contact 0769713471 navodari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e softu e folia si intreaba daca a picat in apa sau pe ceva dur? sau pe un obiect cu putere tare.folia,ca softu se misca ca un. P. C, cand este incarcat pe Hard? aaaaaaaaaaaa hhhhhhh si intreaba daca s-a stricat brusc.Ee la stins bun,, GESTURILE ALEA'''TELEFONU s-au daca s-a stricat in timp...incet incet misca de pe ecran si se vedea in dungi.Sau daca ii se vedea dungi daca era ecranu era in multe dungi Yo am avut si am spus scris din EXPERIENTA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu un n70 de vanare stare forte buna include casti incarcator card original pret300ron tel:0723481921 sau id roby_vladutz_16 rog seriozitate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala la cat e de bun nu te mai tine sa vb odata cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti prost(a)

| vladrobert a răspuns:

Am de vanzare un nokia n70 stare foarte buna casti incarcator card original pret 320ron urgent! tel:0723481921 sau id roby_vladutz_16

| vladrobert a răspuns:

Am de vanzare un n70 stare foarte buna include casti incarcator card original pret 320ron tel:0723481921 sau id roby_vladutz_16 multumesc!