| ✿puffa✿ a întrebat:

As fi curioasa de un lucrubig grin
Cine are telefon lg gw620 android? Si ce vreti pe el?big grin.Trebuie sa stiti a sunt din bucuresti si nu imi pot permite un pret care sar de 6 milioane(scuze), daca s-ar putea si sa fie nou-nout sau folosit de cel mult 5-6 zile ar fi perfect.As vrea sa nu fie zgariat sau sa nu aiba anumite piesestraight face

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cam mari pretentiile tale.Eu am unul. Vrei sa oferi 6 milioane si nou?
Eu am dat 290 E la liber la Orange pe 1 Apr. Sper sa gasesti dar nu cred. Oricum, succes.Vei avea nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| rebb a răspuns:

^
rolling on the floor)
scuze, nu m-am putut abtine.big grin

| ✿puffa✿ explică:

Cam multe vrei! Nu se face asa! trebuie sa intri cu totul in alta parte pentru a licita sau negocia! Asa te poate atrage oricine intr-o cursa! Iar eu trebuia sa fiu prima informata despre solicitarea sau intentia ta de a solicita un telefon prin intermediul internetului!(mama)

| NimeniCuActe a răspuns:

Abonamentul ar fi o solutie happy