| mimi09 a întrebat:

Mi.am cumparat un telefon LG GW620 si am aflat ca nu pot folosi bluetooth. ulsad unii mi.au zis ca daca imi schimb sistemul de operare (de la android 1.5 la 3.2) imi va functiona. Stiti cumva daca e adv, pentru ca nu as vrea sa dau o multime de bani degeaba? Sau stiti alta modalitate de a-l face sa-mi functioneze?

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Du-te la un service de telefoane si schimba softul telefonului.se va schimba si reteaua bluethooth uli si va functiona...te costa in jur de 50lei