| Emanuel379 a întrebat:

As vrea sa cumpar o kendama dar nu stiu daca e buna e yumu staining si daca nu atunci ce kendama imi recomanzi?

Răspuns Câştigător
| genan a răspuns:

Pai te-as recomanda o kendama de la sweets kendama, kendama gravity sau dac vrei ceva mai ieftin si original iti recomand una de la Bull.

1 răspuns:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Mie sincer nu îmi plac aceste jucării, sunt la.moda un timp și după nu mai sunt. Deja parcă kendamele au trecut, acum sunt spinnerele, care de fapt sunt pentru autiști, sper că nu ești autist. O zi bună! Dacă vrei kendama ia-ți red bull sau cele originale, altfel nu am ce zice, că nu merită. Plus că dacă nu știi să dai trick-uri este praf. Asta e părerea mea, dar dacă vrei îți poți lua de la auchan sau orice magazin, asta chiar nu contează! Succss