| SarahInFuture a întrebat:

Multi colegi de la mine din clasa au acea "jucarie" kendama. Si i-am intrebat de mai multe ori daca pot sa incerc si chiar mi-a placut! Acum as vrea sa-mi cumpar si eu una, dar nu prea stiu de la ce firma/site sa-mi cumpar! As vrea totusi sa fie calitate mai buna!
Intrebarea e : Imi puteti da niste exemple de firme /site-uri de unde as putea sa-mi cumpar o kendama mai buna!
MULTUMESC! happy happywinking big grin

1 răspuns:
| Sonic2070 a răspuns:

Kendamele de la PRIME sunt in top in Romania, dar sunt destul de scumpe!