| andreea98esteacumBubbleS a întrebat:

Ce telefon cu touchscreen imi recomandati? funda pentru argument.va pup pe toti!(de preferat cat mai colorat)

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Buna.
Incearca Samsung corby.
Are mai multe culoribatting eyelashes.
Bye.

| NebunaDupaRobert a răspuns:

Samsung wave 525. e fain :X:*fundita?

| SaraAldi a răspuns:

Eu am Samsung s5230...pe alb (mai sunt si un visiniu cu auriu si altele negre). Are camera de 3 mp, se aude tare, bateria ma tine 4 zile cu vorbit iar daca ar fi sa nu vorbesc.cred ca mai bine de o saptamana.Are si qwertylove struck Pur si simplu e ok.

| BrigitteMore a răspuns:

LG GW620
eu din acesta am si pur si simplu il ador pentru ca are si tastatura qwerty. happy