| andri_5711 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon dar nu stiu ce telefon! ( sa nu depaseasca 600!)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da o cautare pe internet si gasesti o gramada de site-uri cu telefoane, le poti vedea caracteristicile tehnice si pretul si poti alege tu insuti, fara sa tii seama de preferintele altora, ci numai de ale tale.
Succes!

9 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Nokia 6300 am vaz ca a scazut la 4 mil si ceva e f bun mie dk nu`mi cadea in apa il aveam in stare perfecta si acum dupa 2 ani de zile,, mi-a cazut asta iarna .deh.asta e...sau 6700 da e 8 mil dk nu m inselbig grinlaughing
vroiam sa`mi iau lg viewty smile love struck e 2 mil touch si camera de 5 mp thinking
oricum axeaza`te mai mt pe nokia

| Stefania a răspuns:

Samsung Corby ...in jur de 584 ron
http://www.gsm4fun.ro/image/cache/samsung_corby_pink_roz_pret-500x500.jpg este super tare:x...are verisoara mea

| Locaa a răspuns:

Samsung Corby este foare bun plus ca costa vreao 400 lei.In plus ii poti cumpara carcase de toate culorile

| deeuh a răspuns:

Lg cu 990

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 5800 sau Nokia 5230

| Danut4 a răspuns:

Nokia x3, nokia 5200, Nokia 5130, Nokia 6500 classic, Nokia 6303i classic, Nokia 6600i, Nokia 5320 XpressMusic, Nokia 5610

Răspuns utilizator avertizat
| andootza a răspuns:

Orice model de nokia mai nou

| Iutzu a răspuns:

Pai... daca vreo ca telefonul sa aiba touchscreen atunci dupa parerea cel mai bun este samsung corby care daca til comanzi de pe internet poti sa iti cumperi si cu 4 mil, daca vrei pentru design atunci blackberry pearl 8100(din acesta am eu) este undeva in jur de 600lei in cate stiu, si daca vrei sa fie bunicel adica, slot card, camera 2mp, blitz, recorder etc. nokia 3210 classic, sper sa te ajute cu ceva sfatul meu... pot sa primesc fundita