| carhartt a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon cu Touchscreen si nu stiu ce sa imi iau, bineinteles ca nu vreau ceva foarte scump, adica sa nu depaseasca 600 lei.
Spuneti-mi ce ati cumpara voi?

Răspuns Câştigător
| filipm2001 a răspuns:

Salut.
Eu mi-as lua si mi-am luat un telefon cu touch-screen de la Samsung. Sunt foarte bune, mult mai bune decat celelalte firme (mai ales la pretul mai mic cerut pe telefoane). Avantajele mari la Samsung gasesti la smartphone-uri, datorita sistemului de operare Android (fata de Symbian la Nokia). Ecranul tactil este foarte bun. LG are cateva telefoane dragute si destepte, dar ecranul tactil faca probleme la modelele mai ieftine. E foarte bun insa la modelele scumpe (peste 1500 RON). Ti-am selectat o lista cu telefoane pana in 650 RON aranjate dupa cele mai vandute. Iti recomand un Samsung S5230 sau 7230 (smartphone). Uita-te la ele si cand gasesti unul sa-ti placa, intra la opiniile cumparatorilor sa vezi ce zic despre ele dupa ce le-au folosit deja: http://goo.gl/ehaUp
Toate din lista au touchscreen si bluetooth. Eventual iti mai selectezi smartphone/NU si wireless/NU; in functie de necesitati.
Transportul e gratuit si plata se face la livrare. Nu te costa nimic in plus.
Succes;)

3 răspunsuri:
| chakuza a răspuns:

Uite aici numai telefoane touch screen pana in 600 lei

http://www.pcgarage.ro/......na-la-600/

| akaa a răspuns:

Pai... cred ca esti fata. Atunci ar fi bine ceva de genu :
-Samsung Corby (culoarea care o alegi tu)
-LG cookie
-LG KP500
-etc.
Tu alegi. Sper cqa te-am ajutat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat Samsung Corby si sunt multumita de el.