| daniela012 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu unde pot sa vand si eu un palton negru din pull&bear in stare foarte buna si niste tenesi colorati, aveti vreo idee? Sau stiti pe cineva care cumpara haine?

Răspuns Câştigător
| BLAKBOY a răspuns:

Salut priete cel mai simplu nu sti ce sa faci ai 2 optiuni 1 mei in piata si 2 intri pe olyx.ro si acolo pui anut si cu siguranta vei vinde paltonu e.t.c bft.

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Incearca pe mai multe siteuri de vanzari ca sa-ti cresti sansele: olx.ro, okazii.ro,
tocmai.ro

| dianabaumli a răspuns:

In grupurile de pe Facebook. Alatura-te unor comunitati care iti permit sa iti vinzi hainele pe care nu le mai folosesti.happy

| daniela012 explică:

Vreau sa il vand mai repede, ca am nevoie de bani, iar pr olx dureaza destul de mult